Reference a ceny

Ceník služeb:

Laktační poradenství – prvních 60 minut
(po 19.hodině 1 000Kč/h)
800Kč
Laktační poradenství – každá další půlhodina příplatek
(po 19.hodině 500Kč/30 min)
400Kč
Telefonická konzultace do 30ti minut
neplatí pro klientky z osobního setkání
250Kč
Konzultace v těhotenství800Kč/h
Doprovod k porodu (bez cestovného)
cena zahrnuje:
– rezervační poplatek 1 000Kč
– pohotovost (2 týdny před a po porodu) 1 500Kč
– doplatek za samotný porod (včetně 1 poporodní návštěvy) 2 500Kč
5 000Kč

 

Péče o těhotnou – rebozo, uvolnění pánve a zad, meditace – délka 2h1 400Kč
Cestovné10Kč/km
Zakoupení Knihy o kojení, Mamila o.z.180Kč
Zapůjčení šátku200Kč/započatý týden
Zapůjčení odsávačky :

·       na dvě prsa Medela Freestyle

·       na jedno prso Medela Swing

·       ruční

 

200Kč/započatý týden

200Kč/započatý den

100Kč/započatý týden

Předporodní kurz

·       víkendový skupinový

·       individuální kurz

 

2 900Kč

800Kč/h + cestovné

Vyúčtování bude zasláno fakturou. Služby jsou proplácené:

1)      Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (111) až do souhrnné výše 5 000 Kč. Podmínky čerpání příspěvku naleznete na webu vzp.

2)     Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR (211) až do souhrnné výše 3 000Kč. Podmínky čerpání příspěvku naleznete na webu zpmvcr.

3) Zaměstnaneckou pojišťovnou Škoda (209) až do souhrnné výše 1 600Kč. Podmínky čerpání příspěvku naleznete na webu zpskoda.cz.

4) Vojenská zdravotní pojišťovna (201) až do souhrnné výše 2 000Kč. Podmínky čerpání příspěvku naleznete na webu vozp.cz.

Reference na moji práci

Veronika (Česká Třebová, 14.4. 2021)

Na Lucii jsem dostala kontakt od své kamarádky a oslovila jsem ji v den, kdy mě a dceru propouštěly z porodnice s ÚM a slovy „no, snad se ještě rozkojíte“. Lucie hned ve stejný den přijela k nám domů, vyslechla mě a uklidnila. Během jedné návštěvy mi ukázala a vysvětlila vše ohledně kojení a dokrmování přes cévku, doporučila bylinky, sehnala MM na dokrmování, ukázala mi, jak dceru správně uvázat do šátku. Následně se mnou zůstala v intenzivním kontaktu (během své dovolené), poslala mi různé materiály týkající se kojení a za týden přijela znovu, abychom doladily nedostatky. I po druhé schůzce jsem mohla Lucii kdykoliv napsat či zavolat, když jsem si nebyla něčím jistá. Poradila mi i s tím, jak začít dceři dávat příkrmy. Lucie je velmi empatická, ochotná, milá žena, která své práci opravdu rozumí a dodá vám potřebnou jistotou. Lucii vřele doporučuji všem maminkám, nám opravdu hodně pomohla!

Vendula (Hradec Králové, 30.3. 2021)

Pár dní po porodu jsem kontaktovala LP paní Sychrovou. Přijela ihned, uklidnila mě a poskytla veškeré rady. Její empatické jednání mne velmi potěšilo a uklidnilo. Doporučila mi postup, abychom nenarušily kojení a neohrozily ho. I přes veškerou snahu jsem syna nikdy nemohla plně kojit, ale za pomoci paní Sychrové jsem dokázala, že syn vždy dostával maximální množství mateřského mléka, které je pro dítě tak potřebné. Pokud nastal nějaký problém, nebyla jsem si něčím jistá, ochotně mi poradila i přes telefon. Opravdu mohu jen doporučit.

Pavla (Houdkovice, 23. 11. 2020)

Loni v září se mi narodila dcera, z porodnice jsem odcházela s ragádami. Myslela jsem, že doma se podaří zaléčit. Bohužel, ani po 5 týdnech se to příliš nezlepšilo. Každé kojení bylo utrpení, zatínala jsem zuby bolestí. Rozhodla jsem se vyhledat pomoc. Zavolala jsem Lucce, která hned druhý den přijela. Pomohla, poradila a uklidnila. A hlavně nasadila účinnou léčbu. I když i ta trvala několik týdnů, bylo vidět velké zlepšení a mně se ihned trochu ulevilo. Byla mi oporou i po telefonu, mohla jsem si ulevit a získat podporu. I když to byl obrovský boj, nakonec jsme to zvládly a kojím už krásných 14 měsíců. Díky Lucce si můžeme užívat to krásné spojení a kojení je radost nikoliv utrpení. Moc děkujeme 🖤.

Zdeňka (Nové Město nad Metují, 5. 11. 2020)

V srpnu loňského roku přišla na svět naše dceruška Magdalénka. Po zkoušení kojení v porodnici jsme odešli s kloboučkem. Chtěla jsem navštěvovat příbuzné, ale s kloboučkem to nebylo lehké a tak jsem se po poradě se švagrovou rozhodla vyhledat odbornou pomoc. Po kontaktovaní jedné poradkyně, která nemohla jsem zavolala Lucii Sychrové. Za její ochotu, rychlý příjezd a obrovskou psychickou podporu ji patří velké díky. Její znalosti a zkušenosti krásně uvádí do praxe. Přeji dalším novopečeným maminkám, které mají problémy s technikou či samotným kojením, aby mohly využít právě Lucčiny pomoci.

Tereza (Lipovka, 20. 9. 2020)

Chtěla bych moc poděkovat skvělé Lucce, díky které plně kojím dcerku Štěpánku krásných 5 měsíců.
Můj sen byl vždycky kojit své děti, připadalo mi to moc krásné a hlavně jsem věděla, že je to to nejlepší co svému miminku můžu dát. U prvního syna, mi to bylo zakázáno kvůli mému zdravotnímu stavu, byl tedy na um. Takže se napil z flaštičky a spinkal v postýlce, byl hodné spavé miminko…
Za rok a půl se mi narodila dcerka Štěpánka. Štěpánka byla celé dny na prse a byla dost plačtivá. V hlavě se mi promítaly různé myšlenky, jako že nemám dost mlíčka, mám slabé mlíčko, co když o mlíčko přijdu? apod… Nechtěla spinkat, byla uplakaná a já jsem si říkala, že dělám asi něco špatně. Byla jsem z toho psychicky špatná. Za dva dny jsem si zavolala Lucku na pomoc. Bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Lucka ochotně přijela, koukla nám na techniku kojení a ukázala,  jak mám správě Štěpánku kojit. Dala mi plno rad, psychicky mě moc podpořila, byla ochotná, milá, vstřícná. Já jsem díky ní pochopila, že Štěpánka chce být semnou, neustále v mé blízkosti, nebylo to takové jako u syna na lahvi s umělým mlékem, kterého jsem odložila do postýlky a spinkal. Díky Lucce jsem pochopila,  jaký je to rozdíl mezi kojeným miminkem a miminkem na umělém mléku.
Za dva dny se na nás přijela znovu podívat a znovu semnou prošla mé další otázky, jak mám Štěpánku správně držet, doporučila mi gymnastický míč a poradila jak malou uspat a utišit.
Třetí Lucky návštěva byla opět příjemná, protože mi ukázala, jak si můžu maličkou uvázat do šátku, abych ji mohla nosit a zároveň kojit, starat se o druhého syna a o domácnost.
Lucka je žena na správném místě, jsem ráda že jsem ji mohla poznat a díky ní mám splněný svůj sen 🙂
Velké díky a doporučuji jí všem ženám, které mají problémy nebo nejistotu s kojením či péčí o miminko. Věřím že Lucka pomůže najít individuální řešení pro každou rodinu.
Terka

Petra (Synkov, 14. 5. 2020)

A bylo to tu! Přišli jsme s malou domů z porodnice a musela jsem si poradit. A já si vůbec nebyla jistá technikou kojení. Navíc se do toho přidaly popraskané, krvavé a bolestivé bradavky. Věděla jsem, že je něco špatně, ale své první dcerce jsem chtěla dát nejvíc, co jsem mohla. Byla jsem ze všeho vyplašená, nervózní, kojení pro mě znamenalo bolest a věděla jsem, že tyto pocity přenáším i na malou. O Lucce jsem se dozvěděla od kamarádky. Přijela téměř hned, jak to šlo a výhoda, přijela za námi do našeho prostředí – domů! Popovídali jsme si, ukázala mi správnou techniku i polohy ke kojení. Pomocí bylinek a klidu, který mi dodala jsme zvedli laktaci a díky jejím fungujícím postupům vyléčily bradavky. Vše se mnou ochotně konzultovala a dodávala mi naději, že vše dělám, jak nejlépe můžu. Výsledek? Už devět měsíců spokojeného kojení a věřím, že jich ještě pár přidáme. Děkuji moc Luci, jste skvělá.

Marcela (Potštejn, 5. 3. 2020)

V únoru 2020 se mi narodil náš první syn. Myslela jsem si, že kojení bude něco jednoduchého. V porodnici mi bohužel nedokázali poradit, jen mi vzali bradavku a malému ji dali do pusinky. Z porodnice jsem odjížděla se zničenými bradavkami a kloboučky. Kojení pro mně bylo bolestivé a z každého dalšího kojení jsem měla hrůzu. Při jednom nočním brouzdání po internetu, jsem našla Lucku. Hned ráno jsem ji volala o pomoc. První užitečné rady mi dala po telefonu a hned druhý den ráno za námi přijela. Se vším mi poradila, hned jsme odstranili kloboučky a vše bylo hned dobré. Díky ní malého kojím už čtyři měsíce a jsem za to neskutečně ráda. Moc děkuji, Lucko.

Hana (Nekoř, 4. 3. 2020)

Druhý den v porodnici jsem začala cítit, jak se mi plní prsa. Pod pravým podpaží se mi udělala boule, která tlačila. Sestra mi sdělila, že se to stává, když se tvoří mléko. Ale co s tím? Na to jsem odpověď nedostala.

Syn měl chuť k jídlu a když se přisál, cítila jsem trochu bolest. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost a sestra mi řekla: „Bradavky jsou citlivé. To si zvyknete, kojení prostě bolí.“ To se mi nějak nezdálo, ale brala jsem to tedy jako fakt … Po návratu domů z porodnice jsem zavolala hned Lucce. Bradavky už jsem měla rozpraskané do krve od špatné techniky kojení a každé kojení bylo velmi bolestivé.

Lucka hned druhý den přijela za námi domů a věnovala nám celé dopoledne. Zkontrolovala, jak syna kojím, vylepšila naši techniku kojení a ukázala mi, jak si ho  správně přiložit k prsu  v různých polohách, aby se dostatečně napil. Ukázala mi, jak rozmasírovat tu nepříjemnou tlačící bouli v podpaží. Již popraskané bolavé bradavky (stačily pouhé tři dny, aby vznikly velké ragády a praskliny komplikující každé kojení) potřebovaly větší péči a na Lucčino doporučení jsem začala téměř osminedělní léčbu. Každé kojení bylo náročné a velmi bolestivé. Když se syn přisál, projela mi pokaždé celým tělem bolest. Ale kojit jsem si moc přála a s Lucčinou podporou jsem to také zvládla.
Díky jejím radám, jak zlepšit přisávání miminka a hlavně jak se starat o rozpraskané bradavky. Léčba byla totiž absolutně odlišná od “ standardních“ rad a doporučení z okolí či z googlu.
Lucce velmi děkuji!!!
Tuším, že nám s Vítkem zachránila kojení a my si tu krásnou blízkost a spojení maminky a miminka můžeme užívat i díky ní!

Veronika (Rychnov nad Kněžnou, 29. 2. 2020)

Díky Lucce! Když k nám Lucka poprvé přijela, přinesla s sebou kromě cenných rad i pocit klidu. Jako prvorodička jsem byla ze všeho vykulená a vše jsem řešila. Naši holčičku jsem od začátku kojila, ale měla jsem pocit, že je něco špatně, a proto jsem Lucku požádala o pomoc. Lucka mi ochotně odpověděla na mé dotazy a společně jsme vylepšily techniku kojení. Nasadily jsme bylinky na podporu laktace, které mě mimo jiné uklidnily po psychické stránce a vše se rozběhlo, jak má.

Martina (Choceň, 24.1.2020)

Lucce Sychrové patří jedno velké DĚKUJI!!! Jenom díky Lucce a jejímu profesionálnímu, osobnímu a empatickému přístupu jsem nevzdala kojení dcerky Elenky. Přibližně dva měsíce po porodu Elenky jsem kontaktovala Lucku Sychrovou. V té době jsem byla opravdu velmi zoufalá a chtěla jsem s kojením přestat. Elenka se při kojení odtahovala od prsu, brečela a byla velmi neklidná, což už trvalo delší dobu. Já ani Elenka jsme si kojení neužívaly. Bylo to velké trápení pro obě. Byla jsem opravdu hodně nešťastná, že mně není dopřáno pohodové kojení. Domnívala jsem se, že kojení je přirozená součást mateřství a nebudu mít v tomto směru problém. Neuměla jsem si vysvětlit, jaký je důvod našeho trápení. Elenku jsem chtěla kojit i nadále, proto jsem se obrátila na Lucku. Lucka se mně obratem ozvala a na další den jsme si domluvily osobní setkání. Byla jsem jí velmi vděčná, že může takto rychle přijet. Při našem osobním sekání Lucka ihned poznala, v čem spočívají moje nesnáze s kojením. Poradila mně, co bych měla udělat pro zlepšení situace, zodpověděla mé dotazy, vysvětlila vše, co bylo potřeba a hlavně dodala mně velmi žádoucí a potřebný klid, který jsem opravdu potřebovala. Kdykoliv jsem potřebovala poradit, Lucka mně pomohla buď po telefonu nebo přijela osobně. Nic nebyl problém a vždy si věděla rady. Lucce jsem velmi zavázána, že jsem kojení neukončila a mohla v něm pokračovat, děkuji za její vstřícný, ochotný a milý přístup, za rady, které mně pomohly pokračovat v plném kojení. Elence bude sedm měsíců, stále kojíme a jsme spokojené. Jsem velice ráda, že jsem poznala takto skvělého člověka, který mě ve složité situaci dokázal ihned pomoci a podržel mě, když jsem to nejvíce potřebovala. Je to človíček na pravém místě, její profese je posláním. Lucka udělá vše, co je v jejich silách, aby všechny maminky, které se na ní obrátí, kojení nevzdaly a pokračovaly v tomto zázraku spojení maminky a miminka.  Lucku, mojí zachránkyni😊, upřímně a vřele doporučuji všem maminkám, které mají problém s kojením, protože Lucka dokáže vyřešit tyto nesnáze a nezklame Vás!!!

Veronika (Černíkovice, 30. 11. 2019)

Velké díky Lucce!!! Díky ní se mně splnil velký sen. Náš syn je mé 3. dítko. Ovšem první, které mně bylo dovoleno kojit. Ze zdravotních důvodů jsem první dceru měla na umělém mléku od narození. Druhý syn nám zemřel. A našeho druhého syna jsme měli za odměnu! A já strašně doufala a věřila, že si to užijeme se vším všudy.
Bohužel to tak nebylo. V porodnici mně nic neřekli, ani neukázali. V dokumentaci viděli 3. porod a nikoho ani nenapadlo se optat, zda vím co a jak, a přestože jsem se ptala na radu bohužel jsem ji nedostala.
Když jsme se vrátili z porodnice domu nebylo dne… hodiny… minuty, kdy jsem nebrečela, chtěla jsem to vzdát. Přesto, že jsem si přála dát svému synovi to, co jsem dceři nemohla.
A pak jsem našla číslo na Lucku, mého anděla. V životě jsem se nesetkala s tak hodnou a ochotou paní, které nevadilo, že jsem se třeba stokrát ptala a díky ní, její péči a radám, jsem to dokázala!!!
Přijela, vysvětlila, psala si se mnou, telefonovala. Velká ochota ve všem. Pomohly mně bylinky a hlavně milé jednání.
Po uklidnění, že to zvládneme jsem se krásně rozkojila, syn začal přibírat a já jsem se uklidnila a vše konečně bylo zalito sluncem, jak jsem si to vysnila. Máme doma spokojeného kluka i maminku.
Takže vřele doporučuji!!! A ještě jednou obrovské díky, Luci.
Veronika

Daniela (Libřice, 5. 11. 2019)

Moc děkuji Lucce za podporu a cenné rady. Se synem jsme se vrátili po 2 dnech z porodnice s tím, že se odtahoval od prsu a mě způsoboval ranky na bradavkách. V porodnici v Hradci Králové trvali na nesmyslném vážení a výkaze o tom, že přibírá. Tamní prostředí mě zneklidňovalo a nepůsobilo na mě dobře. Další den po proplakané a probdělé noci u mě i syna, jsem volala hned Lucce. Velmi ochotně mě vyslechla a poradila co jak máme dělat, než se uvidíme osobně. Při osobní návštěvě a kontrole přisátí přišla na to, že má syn zvětšenou uzdičku pod jazykem a tím nemůže pořádně sát. Doporučila nám lehký zákrok a kam se vydat. Díky tomu stále kojíme, užíváme všech výhod kojení a společných chvil. Vřele doporučuji a děkuji moc za vše.

Aneta (Kameničná, 28. 10. 2019)

Po porodu svého druhého dítěte – syna, mě ani ve snu nenapadlo, že budu mít nějaký problém s kojením. Porodnici jsem opouštěla plně kojící, se spokojeným miminkem. Doma se však všechno tak nějak celé otočilo a ani doteď nevím, co toho bylo příčinou. Problém se ukázal asi po třech týdnech od narození, kdy váha u pediatra neukázala žádný přírůstek. Vzhledem k tomu, že já jsem to za až tak zásadní problém nepovažovala, dala jsem na rady sestřiček z nemocnice – zkuste homeopatika, odstříkat a podávat mléko přes stříkačku. I přes tuto snahu po týdnu váha u pediatra ukázala ještě méně a tak jsem byla domů poslána s doporučením UM. Tuto možnost jsem si absolutně nechtěla připustit a proto jsem se přes svou kamarádku a její laktační poradkyni, dostala až k Lucii. Vzhledem k tomu, že problém byl už akutní, Lucka neváhala a po večerním telefonátu ke mě dorazila na druhý den ráno. Ukázala mi, kde je chyba, naučila mě používat novorozeneckou cévku, sehnala bylinky a dokonce i ochotné maminky, které neváhaly a darovaly mi své MM do té doby, než jsme se se synem srovnali. Cesta to nebyla jednoduchá a kdybych měla poslouchat 90% svého okolí, nekojila bych ani měsíc. Až mi bylo z některých reakcí smutno. Pokaždé když jsem měla jakýkoliv dotaz, Lucka poradila a pomohla. Jsem ji neskutečně vděčná za to co dělá a byla bych moc ráda, kdyby se s takovým přístupem mohla setkat každá maminka!

Eva (Kostelec nad Orlicí, 25. 10. 2019)

Empatická, vstřícná, podporující, ochotná a laskavá. Taková je pro mě Lucie Sychrová. Když přišla, třetí den po našem krásném dom. porodu, Lucie k nám domu, po chvíli jsem měla pocit, jako by nám tohoto anděla seslalo samo nebe. Nejen že nás citlivě provedla technikou kojení, ale také nás podpořila v nové roli rodičů a osvětlila některá zákoutí tohoto, pro nás nového světa. Díky ní jsem se s rolí kojící matky vyrovnala mnohem lépe, než kdybych tuto cestu šla sama. S radostí doporučuji.

Šárka (Staré Hradiště, 22. 7. 2019)

Ráda bych poděkovala Lucii Sychrové za její pomoc. Když se nám narodil syn Eriček, věřila jsem, že vše půjde hladce a příroda si se vším pořadí. Člověk má jasné představy, o přirozeném porodu, kontaktu kůži na kůži a následném dobrém začátku pro kojení. Syn se narodil přirozenou cestou, bohužel nedýchající a musel být resuscitován a následně odnesen do inkubátoru, kde byl celou noc. Tato separace a nekonzistence názorů personálu, nebyl nejlepší začátek. Kojila jsem pouze přes kloboučky a necítila jsem se vůbec dobře. Již v porodnici jsem kontaktovala Lucii. Defacto ihned mi odpověděla a snažila se mi pomoci. Při osobní konzultaci mě naučila, jak s miminkem pracovat, jak dokrmovat cévkou a mnoho dalších cenných rad. Cesta to byla dlouhá a trnitá. Nicméně nakonec jsme to zvládli a jsem za to moc šťastná. Luci, díky za Vaši pomoc a obětavost. Vaše práce má smysl.

Zuzka (Vysoké Mýto, 7. 7. 2019)

K Lucce Sychrové jsem se dostala v období, keď sme boli doma s 2týždňovým miminkom a kojenie bola spíš trauma než nejaké zbližovaní. V neskutočnej panike, že ditko nenabira a ja nemám mlieko som s malou dušičkou skúsila Lucke zavolať ešte v nedeľu a ona bola ochotná v rámci víkendu prejsť 50km, aby sme rýchlo situáciu riešili! O tom, že kojím hlavne vďaka jej profesionalite a predovšetkym psychickej podpore počas celého obdobia (sama sa zaujimala ako sa nám darí, aký máme deň) hovoriť ani nemusím! Začo som najvďačnejšia je, že mi Lucka vysvetlila ako s miminkem „zaobchadzať“. Miminko nepatri do postýlky ani do kočárku, ale patrí k mamince! Som za ňu vďačná a jediné čo ľutujem je, že som ju nestretla ešte v čase tehotenstvi, aby som bola na všetko lepšie pripravená a nedržala sa zauživaných výchovných metod a rád „skusenejších“. Lucka, obrovské ďakujem, raz to Adelke celé vyrozprávam.

Olina (Rychnov nad Kněžnou, 26. 6. 2019)

Na Lucku jsem dostala kontakt od kamarádky. Byla jsem skoro 14 dní po porodu třetího dítka a opět šla domů z porodnice s příkrmem. Byla jsem si jistá,že se doma opět rozkojím,ale nestalo se. Terezka skoro nonstop u prsa brečela a byla nespokojená. Já unavená a zvládat se starat o dvě starší děti bylo složité. Lucka přijela, vyslechla mě,já se vybrečela a uklidnila. Dokrmily jsme malou cévkou u prsa, nasadili bylinky, naučila jsem se malou správně přiložit. Vzala jsem si malou k sobě do postele, začala nosit v šátku a hned nám bylo lépe. Nebylo to lehké, ale stačilo Lucce napsat zprávu a ta mě hned uklidnila, bylo to super mít takového přítele na telefonu. Terezce je 7 měsíců a stále plně kojíme a za to jsem vděčná. Nebýt Lucky, tak kojení vzdám. Luci, děkuji a přeji více spokojených maminek a miminek.

Veronika (Pardubice, 7. 6. 2019)

Dobrý den milé maminky.

K Lucce jsem se dostala přes sestřenici od mého přítele, po pěti letech snažení jsme nakonec podstoupili IVF. Po zjištění, že se povedlo hned napoprvé jsem věděla v nitru duše, že chci a určitě budu kojit! Už z důvodu neustálého cestování po přírodě a rybaření. Tak jsem to nějak celé těhotenství vůbec neřešila a ani nad tím nepřemýšlela, že by to nešlo. Po akutním císařském řezu jsem za čtyři hodiny viděla poprvé Deniska (píši řádky a mám plné oči slz štěstí). Hned jsem přikládala a tak tomu bylo i po dobu 2 dnů pobytu v Pardubické nemocnici.  Bohužel neměl ten sací reflex jako po normálním porodu. Denisek se snažil, ale nepřibíral. Podle sester z poradny  – „první miminko“ –  tak nasadily radikálně Nutrilon a já nezmohla nic. Večer jsem probrečela. Chtěla jsem domů, tak jsem už pak rezignovala a těšila se, že doma to půjde… Po propuštění  po čtyřech dnech s injekční stříkačkou pro Deniska, jsem hned druhý den ráno volala Lucce a ta bez váhání přijela

ještě to odpoledne k nám domů. Moc velké díky!!! Vše mi podrobně vysvětlila a ukázala, přes cévku a panáka. Stříkačka šla do koše. Hned jsem začala. Kdykoliv jsem si nevěděla rady, tak mi Lucka po telefonu pomohla, popřípadě dorazila osobně. Po doporučených bylinkách jsem Deniska již za čtyři dny plně kojila bez Nutrilonu. A kojím do dnes a to nám jsou už 3 měsíce. Kdyby nebylo Lucky, nevím jak by to všechno dopadlo a jsem jí za to moc zavázaná. Všem ji doporučuji i za přátelský přístup. Lucko, obrovské DÍÍÍKY za mě i Deniska.